Kompresory - pneumatyka w najlepszym wydaniu - sprężarki tłokowe i śrubowe

Profesjonalizm, rzetelność, bogate doświadczenie, a także nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze instalacji sprężonego powietrza. Zaopatrujemy naszych Klientów w wysokiej klasy, nowoczesne urządzenia. Najważniejsze miejsce w naszej ofercie zajmują kompresory. Poza nimi, oferujemy osuszacze, filtry i inne podzespoły instalacji sprężonego powietrza, jak również kompleksowy serwis – obsługę bieżącą, naprawy i remonty oraz pełną gamę części zamiennych. Specjalizujemy się w serwisie urządzeń wszystkich wiodących producentów, posiadamy autoryzację firm: MARK, RENNER, ECOCOMP, SEETRU, AMERICAN SYNTHOL.

Naszym celem jest ciągłe dążenie do zapewnienia obecnym i przyszłym Klientom pełnej satysfakcji ze świadczonych usług i wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom, poprzez staranne i elastyczne dostosowywanie oferty . Dbając o Państwa zadowolenie, sprzedajemy sprężarki powietrza najlepszych producentów, a co za tym idzie najlepszej jakości i wydajności, sprawdzone, niezawodne oraz w przystępnych cenach. Oferujemy kompresory - sprężarki powietrza o zróżnicowanej mocy i pełnej gamie wyposażenia, cechujące się niskimi kosztami eksploatacji, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów i norm. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów, a współpraca z nami przyniesie satysfakcję i zadowolenie.

O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze instalacji sprężonego powietrza. Dostarczamy nowe urządzenia takie jak sprężarki, osuszacze, filtry i inne podzespoły instalacji sprężonego powietrza. Oferujemy także pełną gamę dedykowanych im części do sprężarek powietrza oraz innych urządzeń.
Prowadzimy serwis kompresorów w pełnym zakresie, tj. przeglądy eksploatacyjne, naprawy, remonty i regeneracje.
Ponadto oferujemy zaopatrzenie w najwyższej jakości syntetyczne oleje przemysłowe, wskaźniki poziomu cieczy oraz zawory bezpieczeństwa.


Współpraca