Aktualności

Nowa strona www 2010-09-09

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nowy serwis internetowy.

Urodziny PDAIR 2010-08-20

W 2010 roku PDAIR obchodzi 10-te urodziny.

Rzetelna firma

Osuszacze sprężonego powietrza

URZĄDZENIA DO OBRÓBKI SPRĘŻONEGO POWIETRZA MTA

 

Sprężone powietrze zawiera wiele zanieczyszczeń stałych, a także wodę i olej, które muszą być skutecznie usunięte. Aby zapewnić poprawną pracę systemów, warto zainstalować profesjonalne osuszacze sprężonego powietrza.

Zaniedbania w tej kwestii prowadzą do wydłużonych postojów, wyższych kosztów obsługi, jak również do uszkodzeń urządzeń. Firma MTA oferuje użytkownikom pełną gamę urządzeń do obróbki sprężonego powietrza, w skład której wchodzą ziębnicze osuszacze oraz filtry sprężonego powietrza, osuszacze adsorpcyjne, chłodnice końcowe oraz urządzenia do odprowadzania i obróbki skroplin.

Urządzenia do obróbki sprężonego powietrza MTA

Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższej klasy materiały pozwalają nam oferować niezawodne osuszacze sprężonego powietrza, takie jak osuszacze ziębnicze, czy osuszacze adsorpcyjne, które będą gwarancją długich lat bezawaryjnej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Jesteśmy przekonani, że jakość, jaką wyróżniają się nasze osuszacze spełni wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Osuszacze adsorpcyjne, czy chłodnicze, znajdujące się w naszej ofercie to urządzenia niezawodne i skuteczne.

Wykonujemy również specjalne osuszacze przemysłowe, w tym osuszacze powietrza na wyższe ciśnienia lub temperatury, które posiadają większość międzynarodowych certyfikatów ciśnieniowych.

 

 

 

 

We współpracy z firmą ASC
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:Przemysłowe osuszacze powietrza adsorbcyjne


Nowoczesne, sterowane mikroprocesorowo osuszacze adsorbcyjne stosowane sa wszędzie tam gdzie temperatury ciśnieniowego punktu rosy oscylują w w bardzo niskich rejestrach (Nawet do -70°C).

Dowiedz się więcej ...


Przemysłowe osuszacze powietrza DRY POWER


Technologicznie zaawansowane osuszacze powietrza DRY POWER zapewniają ciśnieniowy punkt rosy przy temperaturze +3°C. Są to jedne z najbardziej zaawansowanych osuszaczy znanej firmy MTA!

Dowiedz się więcej ...


Przemysłowe osuszacze powietrza DRY ENERGY HYBRID


Doskonałe paramtery techniczne i połączenie dwóch technik osuszania sprawa, że osuszadcze DRY ENERGY HYBRID wyznaczją nowy w świecie wysokowydajnościowych osuszaczy powietrza.

Dowiedz się więcej ...


Filtry sprężonego powietrza serii PURE TEC


Powstanie PURE TEC - filtrów sprężonego powietrza, poprzedzone było wieloma badaniami i testami. Wynikowo, otrzymano niezawodne fitry odznaczające się doskonałą wydajnością sięgającą 80 m3/min.

Dowiedz się więcej ...


Urządzenia do obróbki kondensatu typu SAO


Bezprądowe urządzenia do obróbki kondensatu oddzielające olej od wody to urządzenie niezbędne wszędzie tam gdzie stosowana jest technologia pneumatyczna. Zadbaj o przyrodę z separatorami SAO!

Dowiedz się więcej ...
Galeria zdjęć: