Aktualności

Nowa strona www 2010-09-09

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nowy serwis internetowy.

Urodziny PDAIR 2010-08-20

W 2010 roku PDAIR obchodzi 10-te urodziny.

Przemysłowe osuszacze powietrza

URZĄDZENIA DO OBRÓBKI SPRĘŻONEGO POWIETRZA MTA

 

Sprężone powietrze zawiera takie zanieczyszczenia jak woda, olej i liczne inne zanieczyszczenia stałe, które muszą być skutecznie usunięte, aby zapewnić poprawną pracę systemów. Zaniedbania w tej kwestii prowadzą do wydłużonych postojów, wyższych kosztów obsługi, jak również do uszkodzeń urządzeń. Firma MTA oferuje użytkownikom pełną gamę urządzeń do obróbki sprężonego powietrza, w skład której wchodzą ziębnicze osuszacze oraz filtry sprężonego powietrza, osuszacze adsorpcyjne, chłodnice końcowe oraz urządzenia do odprowadzania i obróbki skroplin.

Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższej klasy materiały pozwalają nam oferować niezawodne osuszacze sprężonego powietrza, takie jak osuszacze ziębnicze, czy osuszacze adsorpcyjne, które będą gwarancją długich lat bezawaryjnej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Jesteśmy przekonani, że jakość, jaką wyróżniają się nasze osuszacze spełni wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Osuszacze adsorpcyjne, czy chłodnicze, znajdujące się w naszej ofercie to urządzenia niezawodne i skuteczne.

Wykonujemy również specjalne osuszacze przemysłowe, w tym osuszacze powietrza na wyższe ciśnienia lub temperatury, które posiadają większość międzynarodowych certyfikatów ciśnieniowych.

 

 

 

 

We współpracy z firmą ASC
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:Przemysłowe osuszacze powietrza adsorbcyjne


Nowoczesne, sterowane mikroprocesorowo osuszacze adsorbcyjne stosowane sa wszędzie tam gdzie temperatury ciśnieniowego punktu rosy oscylują w w bardzo niskich rejestrach (Nawet do -70°C).

Dowiedz się więcej ...


Przemysłowe osuszacze powietrza DRY POWER


Technologicznie zaawansowane osuszacze powietrza DRY POWER zapewniają ciśnieniowy punkt rosy przy temperaturze +3°C. Są to jedne z najbardziej zaawansowanych osuszaczy znanej firmy MTA!

Dowiedz się więcej ...


Przemysłowe osuszacze powietrza DRY ENERGY HYBRID


Doskonałe paramtery techniczne i połączenie dwóch technik osuszania sprawa, że osuszadcze DRY ENERGY HYBRID wyznaczją nowy w świecie wysokowydajnościowych osuszaczy powietrza.

Dowiedz się więcej ...


Filtry sprężonego powietrza serii PURE TEC


Powstanie PURE TEC - filtrów sprężonego powietrza, poprzedzone było wieloma badaniami i testami. Wynikowo, otrzymano niezawodne fitry odznaczające się doskonałą wydajnością sięgającą 80 m3/min.

Dowiedz się więcej ...


Urządzenia do obróbki kondensatu typu SAO


Bezprądowe urządzenia do obróbki kondensatu oddzielające olej od wody to urządzenie niezbędne wszędzie tam gdzie stosowana jest technologia pneumatyczna. Zadbaj o przyrodę z separatorami SAO!

Dowiedz się więcej ...
Galeria zdjęć: