Aktualności

Nowa strona www 2010-09-09

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nowy serwis internetowy.

Osuszacze DRY ENERGY HYBRID

Osuszacze Dry Energy HybridOsuszacze chłodnicze Dry Energy  oferują ciśnieniowy punkt rosy do + 3˚C. Jako wynik lat doświadczeń i tysięcy osuszaczy zainstalowanych na całym świecie, osuszacze MTA typu DE Hybryd oferują najbardziej zaawansowaną technologię obejmującą wszystkie potrzeby użytkownika w zakresie przepływu powietrza 0,28 – 37,5 m³/min.. Doskonałym przykładem innowacyjnego podejścia MTA jest DryEnergy Hybrid, pierwszy na świecie osuszacz Hybrid oferujący w sobie dwie koncepcje osuszania. w technologii GTS polegającej na połączeniu technologii rozprężania bezpośredniego z masową wymianą ciepła poprzez  posadowienie użebrowanego parownika w krzemionkowym złożu.
Dzięki takiej konstrukcji ciepło ze sprężonego powietrza jest odprowadzane do czynnika chłodniczego dwojako: bezpośrednio przez ożebrowanie jak i pośrednio poprzez złoże. Geometria wymiennika ciepła została zoptymalizowana tak, aby zapewnić aksymalną wydajność i stałe wysokie parametry pracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podstawowe cechy osuszaczy DryEnergy Hybrid:

 

  • oszczędność energii nawet do 80%
    Skrócenie czasu pracy sprężarki chłodniczej do minimum. Pomiędzy okresami pracy sprężarki ciepło sprężonego powietrza jest oddawane do złoża.
  • prostota i niezawodność układu chłodniczego
  • stała temperatura punktu rosy nawet przy dużych wahaniach obciążenia
  • urządzenie nie wymaga wcześniejszego uruchamiania tak jak inne osuszacze z masowym wymiennikiem ciepła. jest gotowe do eksploatacji bezpośrednio po uruchomieniu
  • osuszacz nie zużywa energii kiedy jest pozostawiony włączony bez przepływu powietrza
  • wydłużona żywotnośc urządzenia dzięki krótszym okresom pracy sprężarki czynnika chłodniczego
  • wyeliminowanie potencjalnych wycieków a tym samym zagrożenia dla środowiska

 

Brak zbiornika z glikolem. Krzemionkowe złoże zastosowane w osuszaczu jest całkowicie bezpieczne i neutralne dla otoczenia.

 

Dane techniczne :

Tabela - dane techniczne osuszaczy Dry Energy Hybrid

 

Współczynniki korekcyjne:

 

Współczynniki korekcyjne osuszaczy Dry Energy Hybrid

Galeria zdjęć: