Aktualności

Nowa strona www 2010-09-09

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nowy serwis internetowy.

PDAIR - sprzedaż i serwis sprężarek śrubowych

O firmie

PDAIR specjalizuje się w kompleksowej obsłudze instalacji sprężonego powietrza. Zaopatrujemy polski rynek w nowe maszyny i urządzenia takie jak sprężarki, osuszacze sprężonego powietrza, filtry, czy zawory i inne podzespoły instalacji oraz układy do obróbki kondensatu. Oferta obejmuje także pełną gamę materiałów eksploatacyjnych.

Nasza firma działa nieprzerwanie od maja 2000 r. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji oraz poszerzaniu oferty handlowej jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysoki standard usług na polu serwisu i zaopatrzenia w materiały eksploatacyjne, części zamienne śrubowych sprężarek, osuszaczy sprężonego powietrza i filtrów w pełnym zakresie, jak również kompletnych, nowych i używanych maszyn.
Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i warsztatowe niezbędne do wykonania wszelkich napraw, remontów oraz regeneracji podzespołów sprężarek. Usługi serwisowe świadczymy zarówno u Klienta, jak i w siedzibie naszej firmy. Wieloletnia działalność w branży pozwoliła nam na nawiązanie licznych kontaktów z producentami, co w połączeniu z dużym magazynem części zamiennych sprawia, że większość materiałów eksploatacyjnych potrzebnych do naprawy sprężarek możemy dostarczyć do ręki lub zaledwie w kilka dni.

W roku 2001 nawiązaliśmy ścisłą współpracę z zagranicznymi firmami: AMERICAN SYNTHOL INC. i SEETRU LIMITED. Od tego czasu PDAIR stał się ich autoryzowanym dystrybutorem na rynek polski. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom najwyższej jakości syntetyczne oleje przemysłowe - z szerokim wyborem olejów do sprężarek, dmuchaw i pomp próżniowych oraz pełną gamę wskaźników poziomu cieczy, przezierników, zaworów bezpieczeństwa, zaworów minimalnego ciśnienia i zaworów specjalnych.

Kolejnymi krokami na naszej drodze dążenia do doskonalenia naszej oferty było podpisanie w 2004 roku umowy dystrybucyjnej z niemiecką firmą RENNER KOMPRESSOREN oraz kontrakt z roku 2005 podpisany z firmą MARK wchodzącą w skład grupy ATLAS COPCO. Współpraca ta zaowocowała wzbogaceniem naszego asortymentu o znakomitej jakości sprężarki powietrza oraz pozostałe urządzenia sprężonego powietrza produkowane przez obie firmy. Urządzenia te charakteryzują się szeroką gamą rozwiązań technicznych, dużą niezawodnością, prostotą obsługi i atrakcyjną ceną dzięki czemu cieszą się szerokim zainteresowaniem wśród użytkowników.

Za cel działalności PDAIR postawiliśmy sobie ciągłe dążenie do zapewnienia naszym obecnym i przyszłym Klientom pełnej satysfakcji ze świadczonych przez nas usług. Chcemy również wychodzić na przeciw ich oczekiwaniom dostosowując swoją ofertę do aktualnego poziomu ich potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient został obsłużony sprawnie i profesjonalnie.

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się ze szczegółową ofertą zawartą na naszych stronach.