Aktualności

Nowa strona www 2010-09-09

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nowy serwis internetowy.

Urządzenia do obróbki kondensatu typu SAO

Urządzenia do obróbki kondensatu Separator woda/olej SAO został zaprojektowany i stworzony, aby oczyszczać kondensat powstający w takich urządzeniach jak sprężarki, chłodnice końcowe, osuszacze powietrza, filtry sprężonego powietrza, zbiorniki ciśnieniowe etc. z oleju, który może w nim występować.

 

Oczyszczanie odebranego kondensatu przebiega kilkustopniowo, na zasadzie odśrodkowej oraz filtracyjnej. Działanie separatora SAO może być łatwo skontrolowane poprzez zastosowanie próbek porównawczych określających stopień oczyszczenia kondensatu, a w razie konieczności (nasycenia wkładów filtracyjnych) wszystkie filtry mogą być w każdej chwili wymienione bez przerywania pracy urządzenia.

 

Pracując jako część systemu sprężonego powietrza, separator SAO, pozwala na uzyskanie kondensatu o 99% czystości eliminując możliwość skażenia środowiska.

 

Separatory SAO, wykonane są z metriałów podlegających recyklingowi. Aby pracować nie potrzebują zasilania, przez co koszt oczyszczania kondensatu znacznie się obniża.

Na życzenie dostępna jest wersja z termostatycznie sterowaną grzałką.

Galeria zdjęć: