Aktualności

Nowa strona www 2010-09-09

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nowy serwis internetowy.

Urodziny PDAIR 2010-08-20

W 2010 roku PDAIR obchodzi 10-te urodziny.

Strona główna / Kompresory - sprężarki / Sprężarki śrubowe /

Sprężarki śrubowe

W tej kategorii znajdą Państwo sprężarki, które doskonale nadają się do pracy nawet w trudnych warunkach, które polecane są jako element wyposażenia dużych zakładów przemysłowych oraz firm produkcyjnych. Najwyższej jakości kompresory śrubowe to gwarancja niezawodności i efektywnej pracy przez długie lata.


Oferowane przez nas sprężarki śrubowe - zarówno bezolejowe jak i olejowe charakteryzują się wysoką wydajnością, która zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszym asortymencie znajdą Państwo modele pochodzące od uznanych producentów, takich jak ELGI, Renner czy Mark, oferujących niezawodne urządzenia, dostępne w wersji montowanej na zbiorniku oraz w wariancie wolnostojącym.


Proponowane przez nas sprężarki śrubowe to urządzenia łączące w sobie maksymalną wydajność, przy maksymalnym zminimalizowaniu hałasu związanego z pracą maszyny oraz jednostkowego zużycia energii. Dzięki temu, z powodzeniem mogą być stosowane przy stanowisku, zarówno okazjonalnie, jak i w systemie ciągłym, zapewniając komfort użytkowania.


Poza niezawodnością, funkcjonalnością oraz wygodą korzystania z naszych urządzeń, warto wziąć pod uwagę również możliwość wykorzystania ich w różny sposób – zarówno jako samodzielne kompresory, jak i wsparcie dla urządzeń pneumatycznych, które może przyczyniać się do wydłużenia ich żywotności.


Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był szeroki i w pełni profesjonalny. Gwarantuje to swobodę wyboru i możliwość dostosowania konkretnych urządzeń do indywidualnych wymagań. Każdy kompresor śrubowy z oferty może być serwisowany przez naszych techników w pełnym zakresie, tj. w serwisie gwarancyjnym, pogwarancyjnym oraz przy wszelakiego rodzaju remontach.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne sprężarki olejowe jak i bezolejowe:
Sprężarki olejowe

Sprężarki bezolejowe

Niezwykle wydajne i doskonale sprawdzające się w nacięższych warunkach pracy. Sprężarki olejowe to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie liczy się maksymalna wydajność i niezawodność rozwiązań sprężających.
Kompresory bezolejowe to rozwiązanie zaspokajające potrzeby najbardziej wymagających gałęzi przemysłu takich jak medycyna, branża papiernicza, spożywcza i elektroniczna.
sprawdź naszą ofertęsprwdź naszą ofertę


Przykładowe kompresowy w naszej ofercie:  • Sprężarka śrubowa Renner


    RSD-Compact to kompresor śrubowy firmy Renner, przeznaczony do zastosowań w małych i średnich przedsiębiorstwach. Stanowi on doskonały kompromis pomiędzy jakością a ceną.

    Więcej ...  • Sprężarka śrubowa Mark MSM


    MSM jest linią sprężarek łączących sprawnośc, niezawodność, cichą pracę i oszczędnośc. Całkowita automatyzacja sprawia, że MSM to idealne spreżarki dla przemysłu.

    Więcej ...