Aktualności

Nowa strona www 2010-09-09

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nowy serwis internetowy.

Urodziny PDAIR 2010-08-20

W 2010 roku PDAIR obchodzi 10-te urodziny.

Strona główna / Kompresory - sprężarki / Sprężarki tłokowe /

Sprężarki Tłokowe

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnych urządzeń, pochodzących od renomowanych producentów, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdą Państwo tutaj wysokiej jakości kompresory tłokowe, pochodzące od firmy Mark. Są to sprężarki, które wyróżniają się skutecznością działania, wysoką wydajnością, jak również trwałością utrzymywaną przez długie lata. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały one oczekiwania naszych klientów.


Idealne rozwiązania do pracy na miejscu oraz w terenie


Oferujemy sprężarki, które w zależności od rodzaju, z powodzeniem można zastosować m.in. w rozmaitych warsztatach, zakładach przemysłowych i lakierniczych czy firmach, które w swojej działalności wykorzystują urządzenia pneumatyczne. W zależności od potrzeb, mogą Państwo zaopatrzyć się w kompresory mobilne bądź wersje przeznaczone do pracy w systemie ciągłym.


Dla Klientów poszukujących urządzeń zapewniających wygodną pracę zarówno w siedzibie firmy, jak i w terenie, przygotowaliśmy sprężarki łączące w sobie funkcjonalność oraz wyjątkową wydajność. Stabilna konstrukcja sprzętów, wygodny uchwyt oraz pozwalają na łatwą zmianę jego położenia, co czyni z nich niezwykle praktyczne rozwiązanie.


W zakładach przemysłowych, w których niezbędne jest zastosowanie urządzeń pracujących w nieprzerwanym systemie pracy, doskonale sprawdzą się kompresory stacjonarne. Wśród nich, wyróżnić można sprężarki śrubowe, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać jak największą wydajność i funkcjonalność, przy jednoczesnej redukcji hałasów, związanych z jej pracą. Dzięki temu, z powodzeniem mogą być stosowane w pomieszczeniach, w bliskiej odległości od stanowiska, zapewniając komfort użytkowania.


Oferujemy sprężarki tłokowe o różnej mocy i parametrach, pozwalających na znalezienie idealnego rozwiązania. Gwarantujemy korzystne ceny i niezawodność poszczególnych elementów przez cały okres eksploatacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkowo atrakcyjną ofertą.
Producent: MARK